O závodě

Koloběžka Cup je sportovně-charitativní projekt určený pro všechny, kteří mají chuť se projet na koloběžce, zazávodit si o atraktivní ceny a užít si zajímavý doprovodný program a zároveň podpořit Nadaci Jedličkova ústavu. Svou podporu dětem s handicapem věnujete ať svou účastí v samotném závodě, tak že si přijdete do areálu užít samotný doprovodný program…

Opravdu se máte na co těšit!

Sportovním projektem Koloběžka CUP chceme nabídnout široké veřejnosti možnost poznat nový trend (jízdu na koloběžce) a zazávodit si s profesionály. Naším záměrem je vyzvat veřejnost k podpoře Nadace Jedličkova ústavu formou sportu. Veškerý výdělek z projektu bude poukázán k podpoře a realizací projektů: bezbariérová doprava, osobní asistence, pořízení kompenzačních pomůcek, podpora volnočasových aktivit pro děti a mladé lidi s trvalým zdravotním handicapem.
Projekt je zaměřen na jednotlivce, děti, dospělé, kamarády, přátelé, rodiny a lidi se zdravotním postižením, tedy opravdu na širokou veřejnost. V místě konání bude připraveno zázemí jak pro aktivní účastníky závodů, tak samozřejmě pro fanoušky, návštěvníky a diváky (bohatý doprovodný program).
Závod na koloběžkách je zařazen Českým svazem koloběhu pro rok 2018 do kalendáře „Český koloběžkový pohár“. Jako motivační protiplnění jsme si pro Vás registrované závodníky připravili startovací balíčky, které svým obsahem přesahují cenu startovného.

Základní informace

Kdy 9.6.2018 od 9:00 hod.
Kde Praha – Vítkov
Trať 300 m, 1,3 km a 5,2 km. Trasy jsou vedeny po pevné betonové či asfaltové ploše.
Trasa 300 m Pro děti 10 let a mladší – každý z účastníků v balíčku dostane (startovní číslo, účastnický diplom, nápoj, müsli tyčinku, cereálie, čokoládu a náramek s logem Koloběžka Cup a slosovatelný lístek o atraktivní věcné ceny). Během závodu bezplatné občerstvení.
Trasa 1,3 km Pro účastníky 11 – 15 let – každý z účastníků v balíčku dostane (startovní číslo, účastnický diplom, nápoj, müsli tyčinku, cereálie, čokoládu, náramek s logem Koloběžka Cup, slosovatelný lístek o atraktivní věcné ceny). Během závodu bezplatné občerstvení.
Trasa 5,2 km Pro účastníky 16+Hlavní kategorie (bez rozdílu věku 16+ a pohlaví) – každý z účastníků v balíčku dostane (pro prvních 75 plně registrovaných žen a 75 plně registrovaných mužů tričko od značky Alpine Pro s logem Koloběžka CUP zdarma, startovní číslo, účastnický diplom, iontový nápoj, energy tyčinku, cereálie, čokoládu, náramek s logem Koloběžka Cup, slosovatelný lístek o atraktivní věcné ceny). Během závodu bezplatné občerstvení. Hlavní cenou je putovní pohár a zapůjčení vozu s plnou nádrží značky Volkswagen T – ROC od Auto Jarov na týden.
Povinná výbava Připevněné startovní číslo na tričku nebo na řídítkách koloběžky či odrážedla

Při závodech je povinné použít helmu! Bez řádně připevněné helmy nebude závodníkovi umožněno startovat!

Technické zázemí mobilní toalety, úschovna tašek, prezentace závodníků, občerstvení, stánky partnerů (doprovodný program)

 

Startovné

Registrace online od 1.4.2018 do 8.6.2018 do 9:00 hod.
Kategorie 10 let a mladší – trasa 300 m 120,- Kč
Kategorie 11-15 let – trasa 1,3 km 120,- Kč
Hlavní kategorie 16 let a starší – trasa 5,2 km

Pro prvních 75 plně registrovaných žen a 75 plně registrovaných mužů je přichystáno funkční tričko Alpine Pro s logem projektu zdarma !

300,- Kč
   
Registrace v místě konání závodu 9.6.2018 od 10:00 do 12:00 a 13:00 hod.
Kategorie 10 let a mladší – trasa 300 m

Registrace v místě konání (do 12:00)

200,- Kč
Kategorie 11-15 let – trasa 1,3 km

Registrace v místě konání (do 12:00)

200,- Kč
Hlavní kategorie 16 let a starší – trasa 5,2 km

Registrace v místě konání (do 13:00)

400,- Kč

 

V ceně startovného

 • Startovní číslo (pro zaplacené registrace do 30.5.2018 je startovní číslo se jménem)
 • Tričko značky Alpine Pro s logem Koloběžka CUP (Pouze pro účastníky hlavní kategorie 16+. Pro prvních 75 registrovaných žen a 75 registrovaných mužů tričko zdarma!)
 • Pamětní diplom s motivem závodu
 • Silikonový náramek s logem Koloběžka CUP, Nadace Jedličkova ústavu a motem „Já YEDOO“
 • Slosovatelný los o věcné ceny
 • Voucher od Alpine Pro
 • Voucher od Yedoo
 • Občerstvení v balíčku (zahrnuje iontový nápoj, nápoj, müsli tyčinku, energy tyčinku, čokoládu, cereálie)
 • Občerstvení během závodu (zahrnuje pečivo, jogurty, ovoce, sušenky, bagety, sendviče)
 • Úschovna věcí v areálu
 • Mobilní toalety
 • Elektronické měření čipem
 • On-line výsledky
 • Bohatý doprovodný program (dětský koutek, tvorba vlastních odznaků, tvorba třídenního tetování, skákací hrad, barmanská show, soutěže na koloběžkách, bezplatné zapůjčení koloběžek Yedoo na závod, focení v zóně T-MOBILE, vystoupení kapely Těžkej pokondr)
 • Bezplatné parkování
 • Organizace závodu
 • Zdravotnická služba

Registrace a úhrada startovného

Účastnit závodu se mohou dospělí a mládež bez rozdílu věku a pohlaví. Všichni nezletilí závodníci (tzn. mladší 18ti let) jedou na odpovědnost svých rodičů a doporučujeme přímo při závodě doprovod rodičů či dospělého jezdce.

Nezletilí závodníci musí nechat své zákonné zástupce vyplnit a podepsat čestné prohlášení.

Podepsaný originál je nutné předložit při registraci v místě závodu, jinak nemůže být závodník zařazen do závodu.

 • Registrace je možná vyplněním on-line formuláře a následnou platbou dle instrukcí v emailovém potvrzení o registraci.
 • Registrace on-line končí 8. 6. 2018 ve 9:00.
 • Registrační poplatek musí být uhrazen do 3 pracovních dnů od registrace. V opačném případě bude registrace automaticky zrušena.
 • Registrace je možná na místě v den závodu od 10:00 do 13:00 hod., úhrada startovného v hotovosti. (POZOR NA ČASY JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ. PŘESNĚJŠÍ INFO VIZ PODROBNÝ PROGRAM).
 • Změny v registracích (změna jména) je možná pouze do 5. 6. 2018 na e-mailu:  sportovniservis@gmail.com
 • Změna v registracích od 6. 6. 2018 je zpoplatněna částkou 100,- Kč.

 

 

Organizátor a záštita

Hlavní partneři

Partneři

Oficiální aplikace projektu

Mediální partneři

Navrhla a vytvořila