Pomohli jste nám vybrat více než 180 000 pro děti s handicapem! Děkujeme!

Koloběžka DEN 2022

Výstaviště Praha – Holešovice      

Když se ohlédneme za 6. ročníkem akce Koloběžka DEN, máme radost, že vidíme spoustu rozesmátých tváří. Jednohlasně jsme se shodli na tom, že to byl ten nejlepší Koloběžka DEN vůbec. Navíc jsme díky vám získali přes 180 000 Kč pro Nadaci Jedličkova ústavu na podporu dětí a mladých lidí s handicapem!  Moc děkujeme všem účastníkům, partnerům a dobrovolníkům!

Na místě byl již tradičně připraven YEDOO tým se svojí půjčovnou koloběžek. Koloběžky byly včetně servisu po celý den pro závodníky zdarma. Připraveny byly trasy různých obtížností od těch pro nejmenší až po dospělé závodníky. Závodníci od 17 let si pak mohli vybrat mezi kategorií HOBBY na 4800 m a PROFI na 9 800 m.

Proběhla tradiční charitativní dražba koloběžky

Zlatým hřebem akce Koloběžka DEN byla charitativní dražba speciálně upraveného modelu koloběžky, kterou nám do dražby věnovala firma Yedoo a podepsali jí patroni akce a zlatí medailisté z LOH v Tokiu – Jiří Prskavec a Lukáš Krpálek.

Koloběžku vydražil za 20 000 Kč koloběžkový nadšenec Lukáš Kuneš a k částce přidal ještě příspěvek 5000 Kč pro Nadaci Jedličkova ústavu. Pozadu nezůstalo ani YEDOO, kde nejenže koloběžka vznikla a věnovali ji do dražby, ale zároveň nám k ní přidali ještě 20 000,- jako dar Nadaci Jedličkova ústavu.

Máme obrovskou radost z úspěšné dražby a děkujeme! Celkový výtěžek je 45 000,-. Nadace Jedličkova ústavu výtěžek z dražby v plné výši věnovala na podporu dětí a mladých lidí s handicapem.

Doprovodný program

Děti si užily Divadélko první pomoci se záchranářem Markem ze středočeské záchranné služby nebo mohly vyzkoušet jízdu zručnosti, kterou na místě připravila Městská policie H. M. Prahy. Součástí doprovodného programu byly také ukázky výcviku služebních psů a dravců Armády ČR. Po celou dobu akce probíhala tombola.

Hlavní cena závodu

Ze společnosti AutoPalace nám věnovali hlavní cenu do závodu – „Zapůjčení osobního vozu s plnou nádrží na celý víkend“. A protože u koloběžek jde především o požitek z jízdy a ne o rychlost, tak byla cena vylosována na místě ze všech dospělých účastníků závodu.

Děkujeme všem za účast a podporu a už teď se těšíme na příští ročník.

Organizátor a záštita

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Navrhla a vytvořila