O závodě

Koloběžka DEN je sportovně-charitativní projekt určený pro všechny, kteří mají chuť se projet na koloběžce, zazávodit si o atraktivní ceny a užít si zajímavý doprovodný program a zároveň podpořit Nadaci Jedličkova ústavu. Svou podporu dětem s handicapem věnujete ať svou účastí v samotném závodě, a také že si přijdete do areálu užít samotný doprovodný program…

Opravdu se máte na co těšit!

Sportovní akcí Koloběžka DEN chceme nabídnout široké veřejnosti možnost poznat nový trend (jízdu na koloběžce) a zazávodit si s profesionály. Naším záměrem je vyzvat veřejnost k podpoře Nadace Jedličkova ústavu formou zdravého pohybu. Veškerý výtěžek z akce bude poukázán k podpoře a realizaci projektů: bezbariérová doprava, osobní asistence, pořízení kompenzačních pomůcek, podpora volnočasových aktivit pro děti a mladé lidi s trvalým zdravotním handicapem.

Koloběžka DEN je zaměřen na jednotlivce, děti, dospělé, kamarády, přátelé, rodiny a lidi se zdravotním postižením, tedy opravdu na širokou veřejnost. V místě konání bude připraveno zázemí jak pro aktivní účastníky závodů, tak samozřejmě pro fanoušky, návštěvníky a diváky (bohatý doprovodný program).

Základní informace

Kdy 30. 9. 2023 od 10:00 hod.
Kde Výstaviště Praha – Holešovice
Trať Trasy jsou vedeny po pevné betonové či asfaltové ploše
Povinná výbava Připevněné startovní číslo na tričku nebo na řídítkách koloběžky či odrážedla. Při závodech je povinné použít helmu, kterou je třeba mít vlastní (v půjčovně koloběžek jí lze půjčit pouze v omezeném množství). Bez řádně nasazené helmy nebude závodníkovi umožněno startovat.
Technické zázemí Toalety, úschovna tašek, prezentace závodníků, občerstvení, stánky partnerů (doprovodný program)

Startovné

Registrace online do 28. 9. 2023 do 23:00 hod.
Kategorie děti do 3 let na odrážedlech 200,- Kč
Kategorie mladší děti 4-5 let a 6-7 let 200,- Kč
Kategorie starší děti 8-10 let a 11-14 let 200,- Kč
Kategorie dospělí a mládež od 15 let 500,- Kč
Registrace v místě konání závodu 30. 9. 2023 
Kategorie děti do 3 let na odrážedlech, v místě konání 300,-Kč
Kategorie mladší děti 4-5 let a 6-7 let, v místě konání 300,- Kč
Kategorie starší děti 8-10 let a 11-15 let, v místě konání 300,- Kč
Kategorie dospělí a mládež od 16 let, v místě konání 650,- Kč

  V ceně startovného:

 • Startovní číslo (pro zaplacené registrace do 28. 9. 2023 je startovní číslo se jménem)
 • Voucher od Yedoo
 • Půjčovna a servis koloběžek Yedoo
 • Úschovna věcí v areálu
 • Mobilní toalety
 • Elektronické měření čipem
 • On-line výsledky
 • Organizace závodu
 • Zdravotnická služba

Registrace a úhrada startovného

Účastnit závodu se mohou dospělí a mládež bez rozdílu věku a pohlaví. Všichni nezletilí závodníci (tzn. mladší 18ti let) jedou na odpovědnost svých rodičů a doporučujeme přímo při závodě doprovod rodičů či dospělého jezdce.

 • Registrace je možná vyplněním on-line formuláře a následnou platbou dle instrukcí v e-mailovém potvrzení o registraci.
 • Registrace on-line končí 28. 9. 2023 ve 23:00.
 • Registrační poplatek musí být uhrazen do 3 pracovních dnů od registrace. V opačném případě bude registrace automaticky zrušena.
 • Registrace je možná na místě v den závodu od 9:30 – registrace se uzavírá 30 minut před startem daného závodu, úhrada startovného je možná v hotovosti nebo kartou. (POZOR NA ČASY JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ. PŘESNĚJŠÍ INFO VIZ PODROBNÝ PROGRAM).

Organizátor a záštita

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Navrhla a vytvořila